Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Xian Sulab Machinery Co., Ltd. 86--15109261813 eric@elevator-spareparts.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy

 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy
Xian Sulab Machinery Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Firma Handlowa,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Hitachi, Mitsubishi, Otis, XIZI Otis, SCH, Hyundai, Kone, Giant Kone, Sigma, Toshiba, Thyssenkrupp, Fuji, Fujitec, Canny, Monarch, Step itp.

 • Ilość pracowników

  10~50

 • Coroczne wyprzedaże

  1000-50000

 • Rok założenia

  2014

 • pc Export

  90% - 100%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--15109261813

Wprowadzenie

Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd zobowiązuje się do dostarczania naszym klientom najwyższej jakości części do wind i schodów ruchomych w najbardziej terminowy i profesjonalny sposób.Główne marki to Otis, KONE, Sigma, Hyundai, Fermator itp. Dostępne są również części zamienne do wind i schodów ruchomych chińskich marek, takich jak Canny, BLT i IFE.Wykonujemy również OEM schodów i chodników ruchomych oraz modernizacje wind.

 

Naszym podstawowym założeniem w budowaniu naszej działalności jest pomoc naszym klientom w spełnieniu ich wymagań poprzez zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta, konkurencyjnych cen i wysokiej jakości części OEM.Dostarczamy naszym cenionym klientom windy i schody ruchome o najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach.

 

Jednocześnie skupiamy się również na unowocześnianiu naszych klientów, ale jest to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dla osób zajmujących się konserwacją starych wind.To nie tylko rozwiązuje problemy z rutynową konserwacją o dużej wartości, ale także wydłuża żywotność windy.Klienci są naszym największym atutem i obiecujemy wszystkim naszym klientom, że będziemy postępować uczciwie, uczciwie i z szacunkiem dla wszystkich.Zachęcamy i opowiadamy się za innowacjami i kreatywnością, aby służyć każdemu klientowi lepiej niż jakikolwiek konkurent dzięki produktom i usługom opłacalnym.Do tej pory z powodzeniem sprzedaliśmy wiele produktów dźwigowych do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki, Europy i innych krajów.

 

Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd. wykorzystuje doskonałe etykiety i etykiety na opakowania podczas dostarczania towarów;Pudła kartonowe na lekkie przedmioty;drewniane skrzynie bez fumigacji na ciężkie przedmioty;w zależności od pilności potrzeb klienta i potrzeb kosztowych, przy użyciu najbardziej odpowiedniego sposobu dostawy do wysyłki części.Po dostawie napisz klientom numer kuriera i najnowszy status logistyczny w odpowiednim czasie.Gdy towary prawie dotrą do miejsca docelowego, przypomnij klientowi, aby skontaktował się z lokalną firmą ekspresową lub spedytorem w celu dokonania odprawy celnej, aby jak najszybciej otrzymać towar.Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów zamówienia.Przed dostawą sprawdzimy i potwierdzimy informacje o produkcie i zdjęcia z klientem, po zatwierdzeniu przez klienta, a następnie zorganizujemy dostawę.

 

Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości części i produkty, szybka dostawa, przystępna cena, brak doświadczenia w zakupach posprzedażowych.Bez względu na to, gdzie jesteś, będziemy współpracować z Tobą, aby wspólnie stworzyć lepszą przyszłość.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nami i zapraszamy do współpracy.

 

Chiny Xian Sulab Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

W 2014 roku powstała firma Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd.

 

W 2015 roku Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd eksportuje głównie części zamienne do wind i schodów ruchomych do krajów Azji Południowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu.W tym roku współpracował z wieloma oddziałami oddziałów Thyssenkrupp, Hitachi, Hyundai, SCH i Otis.

 

W 2016 roku firma Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd weszła na rynek afrykański.Współpracował głównie z oddziałami Otis w wielu krajach afrykańskich.

 

W 2017 roku firma Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd weszła na rynek Ameryki Południowej w Ameryce Północnej.W tym roku współpracowałem z oddziałami Thyssen i Mitsubishi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hondurasie, Chile, Meksyku, Hiszpanii itd.

 

W 2018 roku firma Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd weszła na rynek europejski.

 

W 2020 roku firma Xi'an Sulab Machinery Co., Ltd zastosowała konto Alibaba i zarejestrowała się na platformie Alibaba jako sprzedawca w tym samym roku,promuj w Google jako solidnego dostawcę części zamiennych do wind i schodów ruchomych.

 

Usługa

 

1) Koncentrując się na produktach do wind / schodów ruchomych dla Hitachi, Mitsubishi, Otis, XIZI Otis, SCH, Hyundai, Kone, Giant Kone, Sigma, Toshiba, Thyssenkrupp, Fuji, Fujitec, Canny, Monarch, Step itp. chińskie części marki;

 

2) Doskonała obsługa: Sulab wierzy, że nie tylko produkty, ale także usługa dostawy produktów jest bardzo ważna dla biznesu.

 

3) Zarządzanie uczciwością: SULAB wierzy, że tylko uczciwość może trwać długo.Zapewniamy produkty i satysfakcjonujące ceny dla klientów.

 

4) Szybka reakcja: zawsze odpowiadamy na e-maile klientów, wiadomości WhatsApp, WeChat w ciągu 4-8 godzin.

 

5) Kompleksowa obsługa: zapewniamy klientom produkty, obsługę posprzedażną i wskazówki techniczne online oraz instrukcje obsługi produktów itp. W ciągu 24 godzin.

 

6) Pomóż współpracującym klientom kupić wymagane produkty